Bursa Demirdöküm Servisi

Bursa demirdöküm servisi, parça ve işçilik garantili kombi teknik servis hizmeti. Bursa Demirdöküm Servisi için uygun fiyat ve kaliteli Demirdöküm servis Merkezim Bursa gün boyu demirdöküm servisi, demirdöküm bakımı, demirdöküm arıza ve demir döküm onarımı konusunda gelen taleplere cevap vermekte ve sorunlarınızı çözüme kavuşturuyoruz.
Bursa demirdöküm teknik servisi, 0224 282 2020 petekler ısınmıyor, sıcak su gelmiyor, ısıtmıyor, kombiden ses geliyor, su kaçırıyor, bar düşüyor.Şikayetlerinizi bize bildirebilirsiniz.
Bursa da Isıtma Sistemleri demirdöküm tamir servis bakim ve arıza sektöründe öncü olan Yıldırım Teknik siz müşterilerimize daha iyi hizmet vermektedir.Bursa demirdöküm  servisi Merkezi olarak siz değerli müşterilerimize Bursa da Tüm Bölgelere demirdöküm bakımı ve kombi onarımı konularında hizmet vermektedir.
Demirdöküm Kombi Modelleri
Aden, Kalisto, Neva, NitronNitromix, Tayros, Termostar, Nepto, Atron, İsofast, Adonis modelleri için bizi bakım arıza ve teknik servis hizmeti için arayabilirsiniz.

Demirdöküm cihazlarında genelde elektronik kart arızaları mevcuttur. Kalisto, Neva ve aden cihazlarında genel anlamda elektronik kart arızaları ile karşılaşmaktayız. Elektronik kart tamiri, kombi bakım, kombi fan motoru arızalarında bizlere güvenebilirsiniz.
Bursa Demirdöküm servisi olarak bakım, onarım ve arıza ekibimiz ile sizlere destek vermekteyiz.
Hizmet Bölgelerimiz
Osmangazi
Mudanya
Mustafakemalpaşa
İznik
Yıldırım
Gürsu
Karacabey
orhaneli
Nilüfer
Kestel
Orhangazi
Büyükorhan
Gemlik
İnegöl
Keles
DESTEK HATTI+90 (224) 282 20 20
Bursa Demirdöküm servis